Sesli sohbet saldırı yapanlar

saldiri

 

Sesli sohbet sitelerine saldırı yapanlar o kadar boş işlerle uğraşıyorlar’ki  zaman kaybı olarak düşüyorum. Çünkü eline ne geçiyor onlar emek verip saldırıyorlar onda diyeceğim yok ama kalıcı bir hasar almıyorlar 1 saat bilemedin 2 saat  bir panelde kalsalar desek bile boş yine’de kolay bir şey değil ama eline hiç bir şey geçmiyor korkulacak bir durum değil aslında kendi sitelerine emek harcayıp çoğaltım diyenlerde kendilerini büyük biri sanmasın artık blog atışmalar olur onlarda korumaya alınmalı çünkü onlarda’da suç yok onlarda emek harcıyor  oraya çıkmak için yeri geliyor cezaya düşüyor gidiyor. Bir sitede en büyük hasarı kalıcı olarak bir site atına yerleşmektir. Yada olmadı eğer kendisine güveniyorsa  kendi kelimesinde üstüne çıkmakla büyük başarı kazanır bence asıl saldırı arama motorlarında yükselmekle olur.

Bu olayda site sahipleri ne gerekiyorsa yaparlar gerekirse bir site açacağı zaman en önemli uzantıları alırlar.  Peki yeter’mi yetmez sosyal paylaşım sitelerine kayıt olurlar site isimlerine göre sosyal paylaşım uzantısı alırlar. Birde video  kanalları vardır onları’da kendi sitesine göre uzantısını alırlar. Ben burada amacım sizinde bilginiz olsun kesinlikle bir site açacağınız zaman gerekeni yapmanızdır.

Siteye saldırı panel üzerinden yapanlar ise kendilerini büyük bir başarı sağladı diye düşünmesin 1 yada 2 saat onların değil saldırı yapanların zaman kaybı oluyor.

Benim burada amacım yardımcı olmak çünkü blog, atmayı sevenlerdenim eğer blog, tadına bakmak istemiyorsan gereken tüm uzantıları sosyal paylaşım, ağlarını sitenin uzantısına göre yani ismine göre  video kanal uzantıları  bir site açmayı düşünüyorsan gereken uzantıları almanı dilerim.

Yazar: Melisa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir