Sesli sohbet 18 yıldır faaliyet gösteriyor

sesli sohbet 18

Sesli sohbet siteleri, 18 yıldır faaliyet göstermekte 1996, yılında ırak kökenli arap, olarak bilinen biri tarafından kurulmuştur. Türkiye’de ise 1999, yılında gelmiş ve faaliyet göstermiş olup o günden bugüne fazlası ile  gelişmiştir.

O yıllarda animasyon ve icon, seçme dışında kamera açmakta yoktu ve yetkiler chat master, kadardı.  O zamanların en güzel tarafı  sektörde site sahipleri para kazanma şansı daha çoktu şimdi ise bırak site sahibi kazansın panel sektörü bile düşüş yaşadı.

seslisohbet 18

 

Peki bunun nedeni nedir sizce bazı panel sektöründe adım atanlar ucuz fiyata  kurulum yaparak  müşteriyi kaçırmamak için elinden gelenleri yaparlardı.  Peki ya site açıp ucuz fiyata ne gibi faaliyet gösterirdi. Cevabı ücretsiz en yüksel yetki verir sitesinde kalmasını sağlardı.   Sesli sohbet sektörü inanılmaz derecede düşüş yaşadı bu ücretsiz yetki  ve ucuz panel kurulumu nedeniyle ama bizler yılmadık sektörü toparlama peşindeyiz hedeflerimiz daha yeni başlamış olsa bile, biz bunu çözümünü sağlamak peşindeyiz.

Makale Yazarı:  Arif

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir