Morgan başarısız oldu

Tarih 30th Eylül 2014 Yazan Gamze Sayman

30 Rock komik Tracy Morgan bir ABD mahkemesinde açılan belgelere göre, ağır yaralandı onu terk bir araba kazasında emniyet kemerlerini takmamış edildi.

Walmart – yıldızın limuzin otobüsü çarptı kamyon sahipleri – onun yaralanmalar uğraşmak ve bir yolcunun ölümü kısmen kendi hatam vardı.

Yetkililer hız yapıyordu buldu ise kamyon sürücüsü Kevin Roper, sürüş tarafından ölüm yalanladı.

Morgan avukatları perakendecisi Walmart tazminat arıyorlar.

Walmart’ın son iddialara yanıt, onlar “şaşırtıcı ve korkunç” kavgaları çağırdı.

Avukat Benedict Morelli dedi: “onlar tam sorumluluk almak, hangi başlangıçta yapmak için gittiğini Kendim için değil ama temsil aileler için çok üzgün olduğumu söylediği Öyle değil ‘..

Yetkililer, daha önce Sayın Roper 7 Haziran New Jersey karayolu üzerinde meydana altı araç çarpışma, önce 24 saat uyumamış olduğunu söyledi.

Morgan ve arabasına diğer yolcu ve aileleri tarafından açılan dava Walmart kendi sürücü bir “mantıksız” gidip üzerinde olmuştu farkında olması gerektiğini iddia.

Onların iddiası da Sayın Roper direksiyonda uyumuş belirtiyor.

Perakende devi için bir temsilci onlar “bu meseleyi çözmek için” Morgan ve diğer davacılar ile çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Onlar daha önce onlar Bay Roper federal güvenlik düzenlemelerine uygun olduğuna inanıyorum iddia etmektedir.

Arkadaşı ve meslektaşı komedyen James McNair öldürüldü ise Morgan, kazasında, burnu, kaburgaları ve bacakları kırıldı. Parti geri Delaware Morgan’ın gösterilerinden biri seyahat edildi.

O bir kurtarma yapmadan önce birkaç haftalık rehabilitasyon tedavisi gereklidir.

O Saturday Night Live düzenli bir komedi serisi 30 Rock, Tina Fey ve Alec Baldwin ile birlikte oynadı ve aynı zamanda oldu.

Yorum