Voice Pop http://www.voice-pop.com Sat, 24 Aug 2019 11:19:12 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.0.3 Dlive Canlı Yayıncı – Lobbyist http://www.voice-pop.com/dlive-canli-yayinci-lobbyist/ http://www.voice-pop.com/dlive-canli-yayinci-lobbyist/#respond Sat, 24 Aug 2019 11:19:12 +0000 http://www.voice-pop.com/?p=379 Lobbyist, dlive kanalı çok yakında siz değerli takipçilere hediye yağmuru ile birlikte olacaktır. Şimdi`den Takip etmeyi unutmayın ( +6 Silahlar,  Yüksel Derecede Materyaller, Aylık Silahlar ) bir çok hediye kanalımda olacaktır. Buradan Dlive Kanala Giriş Yapabilirsiniz –> Lobbyist   Mavi  Yeri Tıklamanız Yeterlidir Giriş İçin. Youtube Kanalı —> Arif Mavi Yeri Tıklamanız Yeterlidir.

The post Dlive Canlı Yayıncı – Lobbyist appeared first on Voice Pop.

]]>
Lobbyist   Mavi  Yeri Tıklamanız Yeterlidir Giriş İçin. Youtube Kanalı —> Arif Mavi Yeri Tıklamanız Yeterlidir.

The post Dlive Canlı Yayıncı – Lobbyist appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/dlive-canli-yayinci-lobbyist/feed/ 0
Voice Pop 2019 Hits http://www.voice-pop.com/voice-pop-2019-hits/ http://www.voice-pop.com/voice-pop-2019-hits/#respond Wed, 05 Jun 2019 22:15:18 +0000 http://www.voice-pop.com/?p=375 The post Voice Pop 2019 Hits appeared first on Voice Pop.

]]>

The post Voice Pop 2019 Hits appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/voice-pop-2019-hits/feed/ 0
Sesli Pop Set Müzik 2 http://www.voice-pop.com/sesli-pop-set-muzik-2/ http://www.voice-pop.com/sesli-pop-set-muzik-2/#respond Sat, 25 May 2019 20:04:59 +0000 http://www.voice-pop.com/?p=367 The post Sesli Pop Set Müzik 2 appeared first on Voice Pop.

]]>
Sesli Pop Setleri Devamı Gelecek.

The post Sesli Pop Set Müzik 2 appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/sesli-pop-set-muzik-2/feed/ 0
Sesli Pop Set Müzik http://www.voice-pop.com/sesli-pop-set-muzik/ http://www.voice-pop.com/sesli-pop-set-muzik/#respond Tue, 23 Apr 2019 12:37:45 +0000 http://www.voice-pop.com/?p=362 Karma Pop Müzik

The post Sesli Pop Set Müzik appeared first on Voice Pop.

]]>
Karma Pop Müzik

The post Sesli Pop Set Müzik appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/sesli-pop-set-muzik/feed/ 0
Siyah`8 E-Spor`s Klanı http://www.voice-pop.com/siyah8-e-spors-klani/ http://www.voice-pop.com/siyah8-e-spors-klani/#respond Sun, 03 Feb 2019 17:23:52 +0000 http://www.voice-pop.com/?p=352 The post Siyah`8 E-Spor`s Klanı appeared first on Voice Pop.

]]>

The post Siyah`8 E-Spor`s Klanı appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/siyah8-e-spors-klani/feed/ 0
Zula Oyun B’yi Tutma Yöntemi Dikkat C5 İçerir http://www.voice-pop.com/zula-oyun-byi-tutma-yontemi-dikkat-c5-icerir/ http://www.voice-pop.com/zula-oyun-byi-tutma-yontemi-dikkat-c5-icerir/#respond Sun, 02 Dec 2018 10:56:52 +0000 http://www.voice-pop.com/?p=347 Gaziantep Mülteci Kampı Haritası’da B’yi tutma yöntemi SinSireLLa yöntemi ile izlerle.

The post Zula Oyun B’yi Tutma Yöntemi Dikkat C5 İçerir appeared first on Voice Pop.

]]>

Gaziantep Mülteci Kampı Haritası’da B’yi tutma yöntemi SinSireLLa yöntemi ile izlerle.

The post Zula Oyun B’yi Tutma Yöntemi Dikkat C5 İçerir appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/zula-oyun-byi-tutma-yontemi-dikkat-c5-icerir/feed/ 0
Mesut BGT http://www.voice-pop.com/mesut-bgt/ http://www.voice-pop.com/mesut-bgt/#respond Sat, 13 Oct 2018 19:51:44 +0000 http://www.voice-pop.com/?p=344 Zula Oyun yayıncısı Mesut BGT canlı yayında beraber oynadık.

The post Mesut BGT appeared first on Voice Pop.

]]>

Zula Oyun yayıncısı Mesut BGT canlı yayında beraber oynadık.

The post Mesut BGT appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/mesut-bgt/feed/ 0
Milyar görüşlere sahip YouTube kreş kafiye kanalı http://www.voice-pop.com/milyar-goruslere-sahip-youtube-kres-kafiye-kanali/ http://www.voice-pop.com/milyar-goruslere-sahip-youtube-kres-kafiye-kanali/#respond Sat, 15 Sep 2018 06:46:49 +0000 http://www.voice-pop.com/?p=342 Animasyonlu tekerlemeler sunan dünyadaki en popüler YouTube kanallarından biri satıldı. Little Baby Bum, Londra merkezli bir çift tarafından 2011 yılında kuruldu ve zamanında 17,5 milyarlık görüntüye ulaştı. İlk defa Bloomberg tarafından bildirilen , açıklanmayan bir miktar için Moonbug adlı bir firma tarafından satın alındı . Bilgilendirilmiş endüstri gözlemcileri ajansın YouTube kanalı için birkaç milyon lira […]

The post Milyar görüşlere sahip YouTube kreş kafiye kanalı appeared first on Voice Pop.

]]>

Animasyonlu tekerlemeler sunan dünyadaki en popüler YouTube kanallarından biri satıldı.

Little Baby Bum, Londra merkezli bir çift tarafından 2011 yılında kuruldu ve zamanında 17,5 milyarlık görüntüye ulaştı.

İlk defa Bloomberg tarafından bildirilen , açıklanmayan bir miktar için Moonbug adlı bir firma tarafından satın alındı .

Bilgilendirilmiş endüstri gözlemcileri ajansın YouTube kanalı için birkaç milyon lira ödediğini düşünüyor.

Kurucu ortak Derek Holder, BBC’ye satışın gerçekleştiğini doğruladı ancak alıcı tarafından sunulan toplam tutar hakkında yorum yapmayı reddetti.

“Markayı bir sonraki seviyeye taşımak istiyorduk” dedi. “Takımın Moonbug’un arkasında kim olduğunu ve planlarının ne olacağını gördük, bu da çekirdeği aynı tutmaktı, ama … dünya çapında televizyonlar için bölümler yaptık.”

Markanın “fantastik koşulardan” sonra doğru zamanda teslim edilmesinin zamanı geldiğini de sözlerine ekledi.

Little Baby Bum genellikle 3D animasyon karakterleri ve kreş tekerlemeleri performanslarını içeren, genellikle bir saate kadar uzun videolar yayınlar.

2015 yılında, Bay Holder Guardian gazetesine yaptığı açıklamada , karısı Cannis’in videolara yönelik birçok tasarım konseptini ortaya koyduğunu söyledi .

Ayrıca videoların kasıtlı olarak uzun olduğunu açıkladı, böylece anne babalar uzun videolarda tekrar tekrar “oynama” yapmak zorunda kalmaksızın yeni yürümeye başlayanları uzun süre bekletebilirlerdi.

YouTube kanalı, o zamandan beri, haftalık video yüklemeleriyle, çevrimiçi ve ticari ürün satın alabileceğiniz bir dergi olan bir çocuk eğlence imparatorluğuna dönüşmüştür.

The post Milyar görüşlere sahip YouTube kreş kafiye kanalı appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/milyar-goruslere-sahip-youtube-kres-kafiye-kanali/feed/ 0
Zula Oyun – Siyah 8 Klanı http://www.voice-pop.com/zula-oyun-siyah-8-klani/ http://www.voice-pop.com/zula-oyun-siyah-8-klani/#respond Sat, 08 Sep 2018 08:45:16 +0000 http://www.voice-pop.com/?p=339 Zula oyun siyah 8 klanı tam kadro ile turnuvalara girecek çok yakında en iyi yerlerde olmaya çalışacağız.   Her birinin kendine has özellikleri olan 20 tane harita var: Çin, Brezilya, Fransa, Türkiye, Irak – bunlar ve diğer birçok yer savaş alanı olarak mevcut. Oyuncular 7 farklı oyun modunda ellerinden gelenin en iyisini yapabilirler : – […]

The post Zula Oyun – Siyah 8 Klanı appeared first on Voice Pop.

]]>
Zula oyun siyah 8 klanı tam kadro ile turnuvalara girecek çok yakında en iyi yerlerde olmaya çalışacağız.

 

Her birinin kendine has özellikleri olan 20 tane harita var: Çin, Brezilya, Fransa, Türkiye, Irak – bunlar ve diğer birçok yer savaş alanı olarak mevcut. Oyuncular 7 farklı oyun modunda ellerinden gelenin en iyisini yapabilirler : – Ölüm Maçı; – Bayrağı ele geçirin; – Aranıyor; – Sabotaj; bir çok çeşit mod bu oyunda. Oyunda her biri kendi hikayesi olan 16’dan fazla karakter var. Silahlarınızı özelleştirin! Silah çeşitleriniz için çok çeşitli silah çeşitleri, çok çeşitli modernizasyon ve yükseltmeler ve on binlerce cilt var.

The post Zula Oyun – Siyah 8 Klanı appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/zula-oyun-siyah-8-klani/feed/ 0
MegaSound Gaming http://www.voice-pop.com/megasound-gaming/ http://www.voice-pop.com/megasound-gaming/#respond Thu, 06 Sep 2018 16:51:33 +0000 http://www.voice-pop.com/?p=336 Bana fake hesap demiştin Hamzacık ama değilim bunu kanıtlamak zorunda’da değilim sana youtube, adresimi bi ziyaret etmeni öneririm, seni hiç sevmedim tavırların olsun konuşma tarzın olsun. Ben Gamze isem senin benden çok çekeceğin var. Buyur youtube kanalım illaki bunu göreceksin zamanı gelince. Youtube Gamze Sayman kanalı linki kırmızı yazı ile yazdığım yerden giriş yapa bilirsin.

The post MegaSound Gaming appeared first on Voice Pop.

]]>

Bana fake hesap demiştin Hamzacık ama değilim bunu kanıtlamak zorunda’da değilim sana youtube, adresimi bi ziyaret etmeni öneririm, seni hiç sevmedim tavırların olsun konuşma tarzın olsun.

Ben Gamze isem senin benden çok çekeceğin var.

Buyur youtube kanalım illaki bunu göreceksin zamanı gelince.

Youtube Gamze Sayman kanalı linki kırmızı yazı ile yazdığım yerden giriş yapa bilirsin.

The post MegaSound Gaming appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/megasound-gaming/feed/ 0
Sigara içen gençler, 17 yaşın altı http://www.voice-pop.com/sigara-icen-gencler-17-yasin-alti/ http://www.voice-pop.com/sigara-icen-gencler-17-yasin-alti/#respond Fri, 31 Aug 2018 22:22:31 +0000 http://www.voice-pop.com/?p=329 Alkol tüketen ve içen gençler, 17 yaşına kadar atardamarlarında gözle görülür hasara neden oluyorlar. Testler, bu nispeten genç yaşta başlayan arterlerin sertleştiğini gösterdi. Bu fiziksel değişiklikler, daha sonraki yaşamda kalp krizi ve kalp krizi gibi kalp ve damar problemleri gibi artan risklerle ilişkilendirilmiştir. Ancak bu çalışmada ayrıca sigara içmeyi veya içmeyi bırakan gençlerin atardamarları normale […]

The post Sigara içen gençler, 17 yaşın altı appeared first on Voice Pop.

]]>

Alkol tüketen ve içen gençler, 17 yaşına kadar atardamarlarında gözle görülür hasara neden oluyorlar.

Testler, bu nispeten genç yaşta başlayan arterlerin sertleştiğini gösterdi.

Bu fiziksel değişiklikler, daha sonraki yaşamda kalp krizi ve kalp krizi gibi kalp ve damar problemleri gibi artan risklerle ilişkilendirilmiştir.

Ancak bu çalışmada ayrıca sigara içmeyi veya içmeyi bırakan gençlerin atardamarları normale döndüğünü ortaya koydu.

Araştırmacılar 2004 ve 2008 yılları arasında Bristol bölgesinde 14.500 ailenin sağlığını koruyan Avon Boyun Eğme Ebeveyn ve Çocukları Çalışması (ALSPAC) ‘ da yer alan 1.226 gencin verilerini inceledi .

Çalışma Avrupa Kalp Dergisi’nde yayınlanmıştır.

Alkol kullanmamak için alkol yok, küresel çalışma onaylıyor
Bir ülke, içki ve uyuşturucudan vazgeçmek için nasıl gençleri ikna etti?
E-sigaralar gençlere sigara içmeye, anket önerdi
Çevrimiçi müzik videoları ‘gençler sigara içmeye ve içmeye’ maruz kalıyor
Katılımcılar 13, 15 ve 17 yaşlarında sigara içme ve içme alışkanlıklarını ayrıntılı olarak anlattılar ve daha sonra arterlerinin sertleşip sertleşmediğini belirlemek için testler yapıldı.

The post Sigara içen gençler, 17 yaşın altı appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/sigara-icen-gencler-17-yasin-alti/feed/ 0
Sesli Pop http://www.voice-pop.com/seslipop/ http://www.voice-pop.com/seslipop/#respond Thu, 30 Aug 2018 11:10:57 +0000 http://www.voice-pop.com/?p=324 Sesli pop sesli sohbet sitesine girdim bu site başkasına aitti ama ben devir aldım zula oyun oyuncusuyum rumuz yani çar  ismim önceden voice pop du. O yüzden bu siteyi aldım  ama seslipop içi hiç hoş değil ben oyun hakkındaki bilgilerimi paylaşıyorum onlarsa hava atıyorum sanıyor. Birde zula oynayacak yaşı geçtim diyor mikrofona çıkmış konuşuyor. Eğer o […]

The post Sesli Pop appeared first on Voice Pop.

]]>

Sesli pop sesli sohbet sitesine girdim bu site başkasına aitti ama ben devir aldım zula oyun oyuncusuyum rumuz yani çar  ismim önceden voice pop du. O yüzden bu siteyi aldım  ama seslipop içi hiç hoş değil ben oyun hakkındaki bilgilerimi paylaşıyorum onlarsa hava atıyorum sanıyor.

Birde zula oynayacak yaşı geçtim diyor mikrofona çıkmış konuşuyor.

Eğer o yaşı geçmiş ise kendisi 60 veya 70 yaşında.

 

 

The post Sesli Pop appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/seslipop/feed/ 0
Zula http://www.voice-pop.com/zula/ http://www.voice-pop.com/zula/#respond Tue, 28 Aug 2018 20:09:52 +0000 http://www.voice-pop.com/?p=322 Zula, MadByte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından yayınlanan ilk Türk yapımı çok oyunculu bir bilgisayar oyunudur. Vatansever asker ve istihbaratçılardan oluşan Zula takımı, paralı askerlerden oluşan Gladyo Oyun içinde 24 farklı karakter, 24 farklı harita ve oldukça geniş bir mühimmat seçeneğinin içerisinde Mehmetçik ve Kırıkkale gibi yerli silahlar da bulunmaktadır. Harika bir Türk […]

The post Zula appeared first on Voice Pop.

]]>

Zula, MadByte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından yayınlanan ilk Türk yapımı çok oyunculu bir bilgisayar oyunudur.

Vatansever asker ve istihbaratçılardan oluşan Zula takımı, paralı askerlerden oluşan Gladyo Oyun içinde 24 farklı karakter, 24 farklı harita ve oldukça geniş bir mühimmat seçeneğinin içerisinde Mehmetçik ve Kırıkkale gibi yerli silahlar da bulunmaktadır.

Harika bir Türk yapımı bir oyun saygılar: Gamze Sayman

Youtube, kanalım yan tarafta veya  Gamze Sayman  buradan gire bilirsiniz.

The post Zula appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/zula/feed/ 0
Türk Yapımı FPS Oyunu – Zula Oyun http://www.voice-pop.com/turk-yapimi-fps-oyunu-zula-oyun/ http://www.voice-pop.com/turk-yapimi-fps-oyunu-zula-oyun/#respond Mon, 27 Aug 2018 15:03:09 +0000 http://www.voice-pop.com/?p=319 The post Türk Yapımı FPS Oyunu – Zula Oyun appeared first on Voice Pop.

]]>

The post Türk Yapımı FPS Oyunu – Zula Oyun appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/turk-yapimi-fps-oyunu-zula-oyun/feed/ 0
Zula Oyun – P90 (+6) http://www.voice-pop.com/zula-oyun-p90-6/ http://www.voice-pop.com/zula-oyun-p90-6/#respond Sun, 26 Aug 2018 12:47:49 +0000 http://www.voice-pop.com/?p=313 Zula, MadByte Games tarafından geliştirilen, Lokum Games tarafından dağıtılan, MMOFPS türünde Türk yapımı video oyunudur. Oyun Türkiye’den sonra ilk defa Brezilya’da, 2016 yılının Haziran ayında, Playspot firması tarafından yayımlanmıştır.

The post Zula Oyun – P90 (+6) appeared first on Voice Pop.

]]>
Zula, MadByte Games tarafından geliştirilen, Lokum Games tarafından dağıtılan, MMOFPS türünde Türk yapımı video oyunudur. Oyun Türkiye’den sonra ilk defa Brezilya’da, 2016 yılının Haziran ayında, Playspot firması tarafından yayımlanmıştır.

The post Zula Oyun – P90 (+6) appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/zula-oyun-p90-6/feed/ 0
Zula Oyun http://www.voice-pop.com/zula-oyun/ http://www.voice-pop.com/zula-oyun/#respond Sun, 26 Aug 2018 11:23:06 +0000 http://www.voice-pop.com/?p=311 Zula oyun fps oyunu harika mücadele ve savaş taktiklerin yapıldığı harika bir oyundur.

The post Zula Oyun appeared first on Voice Pop.

]]>
Zula oyun fps oyunu harika mücadele ve savaş taktiklerin yapıldığı harika bir oyundur.

The post Zula Oyun appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/zula-oyun/feed/ 0
Gamze Sayman http://www.voice-pop.com/gamze-sayman/ http://www.voice-pop.com/gamze-sayman/#respond Sat, 21 Jul 2018 16:26:46 +0000 http://www.voice-pop.com/?p=309 Merhaba arkadaşlar artık sesli sohbet sitelerini bıraktım, artık oyun oynuyorum çok yakında youtube üzerinden canlı yayınlar yapacağım oyun, eğlence kanalı olacak. Benim Web Sitem: Zula Oyun  Youtube Kanalım: Gamze Sayman Blog: Gamze Sayman Facebook: Gamze Sayman Google Sites: Gamze Sayman Google Plus: Gamze Sayman

The post Gamze Sayman appeared first on Voice Pop.

]]>
Merhaba arkadaşlar artık sesli sohbet sitelerini bıraktım, artık oyun oynuyorum çok yakında youtube üzerinden canlı yayınlar yapacağım oyun, eğlence kanalı olacak.

Benim Web Sitem: Zula Oyun 

Youtube Kanalım: Gamze Sayman
Blog: Gamze Sayman
Facebook: Gamze Sayman
Google Sites: Gamze Sayman
Google Plus: Gamze Sayman

The post Gamze Sayman appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/gamze-sayman/feed/ 0
Zula Oyun SinSireLLa http://www.voice-pop.com/zula-oyun-sinsirella/ http://www.voice-pop.com/zula-oyun-sinsirella/#respond Thu, 05 Jul 2018 18:43:39 +0000 http://www.voice-pop.com/?p=306 70 Seviye oldum zula oyun ile artık sesli sohbet adreslerini bıraktım. Çok yakında zula oyun youtube kanalımda canlı yayınlar yapacağım. Herkesi kanala beklerim Gamze sayman.  

The post Zula Oyun SinSireLLa appeared first on Voice Pop.

]]>
70 Seviye oldum zula oyun ile artık sesli sohbet adreslerini bıraktım.

Çok yakında zula oyun youtube kanalımda canlı yayınlar yapacağım. Herkesi kanala beklerim Gamze sayman.

 

The post Zula Oyun SinSireLLa appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/zula-oyun-sinsirella/feed/ 0
Çok Yakında Zula Oyun İle Birlikteyiz http://www.voice-pop.com/cok-yakinda-zula-oyun-ile-birlikteyiz/ http://www.voice-pop.com/cok-yakinda-zula-oyun-ile-birlikteyiz/#respond Tue, 15 May 2018 20:47:41 +0000 http://www.voice-pop.com/?p=299 The post Çok Yakında Zula Oyun İle Birlikteyiz appeared first on Voice Pop.

]]>
The post Çok Yakında Zula Oyun İle Birlikteyiz appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/cok-yakinda-zula-oyun-ile-birlikteyiz/feed/ 0
Seslidesultan, Sesli Sohbet Girişi http://www.voice-pop.com/seslidesultan-sesli-sohbet-girisi/ http://www.voice-pop.com/seslidesultan-sesli-sohbet-girisi/#respond Tue, 13 Sep 2016 13:27:11 +0000 http://www.voice-sohbet.com/?p=293 Sesli de sultan sesli sohbet girişi yan taraftaki resme tıklayıp sesli sohbet adresine ulaşmanız mümkündür. Sesli sohbet sitelerine bir yenisi daha eklenen  siteler arasında milyonlarca sesli sohbet sitesi var diye biliriz artık.  

The post Seslidesultan, Sesli Sohbet Girişi appeared first on Voice Pop.

]]>
Sesli de sultan sesli sohbet girişi yan taraftaki resme tıklayıp sesli sohbet adresine ulaşmanız mümkündür.

Sesli sohbet sitelerine bir yenisi daha eklenen  siteler arasında milyonlarca sesli sohbet sitesi var diye biliriz artık.

 

The post Seslidesultan, Sesli Sohbet Girişi appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/seslidesultan-sesli-sohbet-girisi/feed/ 0
Sesliciyiz Sesli Sohbet http://www.voice-pop.com/sesliciyiz-sesli-sohbet/ http://www.voice-pop.com/sesliciyiz-sesli-sohbet/#respond Wed, 24 Aug 2016 17:40:27 +0000 http://www.voice-sohbet.com/?p=290 Sesliciyiz sesli sohbet platformu siz değerli misafirlerimize en kaliteli hizmeti vermek için aktif olmuştur giriş için üst yada yan taraftan girebilir sohbet edebilirsiniz. SesliCiyiz SesliCiyiz paylaşan: VoiceDuy

The post Sesliciyiz Sesli Sohbet appeared first on Voice Pop.

]]>
Sesliciyiz sesli sohbet platformu siz değerli misafirlerimize en kaliteli hizmeti vermek için aktif olmuştur giriş için üst yada yan taraftan girebilir sohbet edebilirsiniz.

sesli sohbet


SesliCiyiz SesliCiyiz paylaşan: VoiceDuy

The post Sesliciyiz Sesli Sohbet appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/sesliciyiz-sesli-sohbet/feed/ 0
WhatsApp’ta sesli sohbet şifrelenecek http://www.voice-pop.com/whatsappta-sesli-sohbet-sifrelenecek/ http://www.voice-pop.com/whatsappta-sesli-sohbet-sifrelenecek/#respond Fri, 18 Mar 2016 16:52:28 +0000 http://www.voice-sohbet.com/?p=286 En popüler mesajlaşma servislerinden WhatsApp bu anlamda önümüzdeki haftalarda sesli sohbetlerin şifrelenerek kullanıcı gizliliğini daha çok ön planda tutacağını duyurdu. The Guardian’da yer alan habere göre firma ayrıca genel olarak güvenlik alanındaki kapasitelerine daha fazla önem vermeye başlamayı da planlıyor. Söz konusu gelişmenin, Brezilya’da Facebook yetkilisinin tutuklanma kararı alınmasının ardından gelmesi de dikkat çekici. Yetkili, […]

The post WhatsApp’ta sesli sohbet şifrelenecek appeared first on Voice Pop.

]]>
WhatsApp

En popüler mesajlaşma servislerinden WhatsApp bu anlamda önümüzdeki haftalarda sesli sohbetlerin şifrelenerek kullanıcı gizliliğini daha çok ön planda tutacağını duyurdu. The Guardian’da yer alan habere göre firma ayrıca genel olarak güvenlik alanındaki kapasitelerine daha fazla önem vermeye başlamayı da planlıyor.

Söz konusu gelişmenin, Brezilya’da Facebook yetkilisinin tutuklanma kararı alınmasının ardından gelmesi de dikkat çekici. Yetkili, Brezilya hükumetinin WhatsApp’taki mesajlaşma verilerine yönelik talebini geri çevirdikten sonra gözaltına alınmıştı.

Uygulama metin mesajlarını tamamen gönderen ve alıcı arasında şifrelediği için firmanın elinde yetkililere sunabileceği kayıtlar bulunmuyor. Bu şifrelemeye sesli sohbetlerin de eklenmesi WhatsApp’ın Brezilya ve tüketicilerin verilerine erişim talep eden diğer hükumetler nezdinde daha da sorunlu bir uygulama haline gelmesi de olası.

The post WhatsApp’ta sesli sohbet şifrelenecek appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/whatsappta-sesli-sohbet-sifrelenecek/feed/ 0
Çok sesli ses veren adres http://www.voice-pop.com/cok-sesli-ses-veren-adres/ http://www.voice-pop.com/cok-sesli-ses-veren-adres/#respond Sun, 24 Jan 2016 16:59:44 +0000 http://www.voice-sohbet.com/?p=284 Sesi çok çıkan bir adres arıyorsanız size en iyi ses çıkaran adresi tanıyorum. Sesli sohbet adresleri arasında yepyeni harika bir siteye giriş için resme tıklamanız yeterli olacaktır. Sesli konuşmak, müzik, eğlence, her imkanı tanıyan harika bir yer. Bu yer çok sesli bir ses veren ismine layık süper sitedir. Giriş için sağ üst köşede bulunan resimli […]

The post Çok sesli ses veren adres appeared first on Voice Pop.

]]>
sesli sohbet

Sesi çok çıkan bir adres arıyorsanız size en iyi ses çıkaran adresi tanıyorum.

Sesli sohbet adresleri arasında yepyeni harika bir siteye giriş için resme tıklamanız yeterli olacaktır. Sesli konuşmak, müzik, eğlence, her imkanı tanıyan harika bir yer.

Bu yer çok sesli bir ses veren ismine layık süper sitedir. Giriş için sağ üst köşede bulunan resimli girişlere tıklamanız yeterlidir.

The post Çok sesli ses veren adres appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/cok-sesli-ses-veren-adres/feed/ 0
SesliSes, Sesli Ses http://www.voice-pop.com/seslises-sesli-ses/ http://www.voice-pop.com/seslises-sesli-ses/#respond Sun, 17 Jan 2016 10:40:09 +0000 http://www.seslisohbet.voice-sohbet.com/?p=279 Sesli ses burada ses vermek sesinizi duyurmak için yeni açılmış olan sesli sohbet sitesidir. Sesli sesimiz burada yan, tarafta duran girişe tıklayıp giriş imkanı sağlanmaktadır. Sizlerde katılın bizlere sesli ses ailesi siz değerli misafirleri sesli ses bekliyor.

The post SesliSes, Sesli Ses appeared first on Voice Pop.

]]>
sohbet siteleri

Sesli ses burada ses vermek sesinizi duyurmak için yeni açılmış olan sesli sohbet sitesidir. Sesli sesimiz burada yan, tarafta duran girişe tıklayıp giriş imkanı sağlanmaktadır.

Sizlerde katılın bizlere sesli ses ailesi siz değerli misafirleri sesli ses bekliyor.

The post SesliSes, Sesli Ses appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/seslises-sesli-ses/feed/ 0
Voice Sohbet 2016 http://www.voice-pop.com/voice-sohbet-2016/ http://www.voice-pop.com/voice-sohbet-2016/#respond Tue, 22 Sep 2015 19:56:40 +0000 http://www.seslisohbet.voice-sohbet.com/?p=276 Sesli sohbet ve kameralı sohbet imkanı sağlayan sesli sohbet sitemiz 2016 yılında faaliyette olacaktır. Uzun bir ara verdikten sonra tekrar siz değerli misafirlerimle olacağım. Sizlerin katılımı ile büyümeye başlayacaktır. Sıkı bir kadro ve geniş bir ortam kurmak için uzun süre aranızda değildim. Şimdi 1 yada 2 ay sonra faaliyet gösterecek olan voice sohbet adresimiz sizlere […]

The post Voice Sohbet 2016 appeared first on Voice Pop.

]]>
sohbet siteleri

Sesli sohbet ve kameralı sohbet imkanı sağlayan sesli sohbet sitemiz 2016 yılında faaliyette olacaktır.

Uzun bir ara verdikten sonra tekrar siz değerli misafirlerimle olacağım.

Sizlerin katılımı ile büyümeye başlayacaktır. Sıkı bir kadro ve geniş bir ortam kurmak için uzun süre aranızda değildim.

Şimdi 1 yada 2 ay sonra faaliyet gösterecek olan voice sohbet adresimiz sizlere şimdiden katılımlarınız için teşekkür eder.

The post Voice Sohbet 2016 appeared first on Voice Pop.

]]>
http://www.voice-pop.com/voice-sohbet-2016/feed/ 0