Camfrog, video sesli chat 18

Camfrog, hakkında kısaca bilgiler bildiğiniz gibi camfrog, normal bir kameralı sohbet imkanı sağlanyan bir programdır. Camfrog, sesli chat sitelerinde kötü anılmasının sebebi bazı sitelerde 18 yukarda belirtmemin sebebi, peki 18 nedir ? 18 yaşından küçüklerin bulunmamasını belirtir. Camfrog aslında normal bir video chat yani kameralı chat imkanı sağlar. Tabi bazı odaları aykırı olabilir ama seviyelisi’de bulunmaktadır.

Sesli chat siteleri ise camfrog, ismini başka anlamda oda formatına çevirdiği için sesli chat sitelerine takılan arkadaşlar kötü seviyesiz diye düşünmektedir. Biz buna açıklama getirelim kesinlikle ögle değildir ama bizler daha güzel sistemli olarak kurduğumuz siteye giriş yapıp bize katılma imkanıda sağlıyoruz.

Bir çok insanın katıldığı Camfrog, odalarından farkı üçretsiz yetki ve eğlence imkanı tanıyan yep yeni dostlukların kurulabileceği yer inşa ediyoruz. Camfrog, video chat’den farkı bize gelen kişiler hep akılda kalıyor bu kim ben seni tanımıyorum tarzın’da olmuyor zamanla bir birimize alışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir