Sesli sohbet 18

Tarih 31st Ocak 2015 Yazar Gamze Sayman YazdI 0 Yorum Kategori: Hakkımızda Makaleler

Sesli sohbet 18, sohbet anlamı 18 yaşından küçüklere sakıncalı bir site olduğunu belirtir. Bazı kişilerin başka şekilde zevk almasını sağlayan bir 18 sesli sohbet odalarından oluşun sitedir. 2015 yılında ise bu artık acayip, bir durumu ortaya koydu bu tür sitelerde artık seviyeli konuşmaya başladılar, artık sıkılmışlar gibi ama tabi argo ve küfür dışında.

Ama dileğimiz o’ki doğru dürüst, bir yeri tercih ederim sizleri bizim bekleriz seviyeli arkadaşlık dostluk sitesidir.

Sesli sohbet 18 yıldır faaliyet gösteriyor

Tarih 26th Kasım 2014 Yazar Gamze Sayman YazdI 0 Yorum Kategori: Haber, Hakkımızda Makaleler, Teknoloji

sesli sohbet 18

Sesli sohbet siteleri, 18 yıldır faaliyet göstermekte 1996, yılında ırak kökenli arap, olarak bilinen biri tarafından kurulmuştur. Türkiye’de ise 1999, yılında gelmiş ve faaliyet göstermiş olup o günden bugüne fazlası ile  gelişmiştir.

O yıllarda animasyon ve icon, seçme dışında kamera açmakta yoktu ve yetkiler chat master, kadardı.  O zamanların en güzel tarafı  sektörde site sahipleri para kazanma şansı daha çoktu şimdi ise bırak site sahibi kazansın panel sektörü bile düşüş yaşadı.

seslisohbet 18

 

Peki bunun nedeni nedir sizce bazı panel sektöründe adım atanlar ucuz fiyata  kurulum yaparak  müşteriyi kaçırmamak için elinden gelenleri yaparlardı.  Peki ya site açıp ucuz fiyata ne gibi faaliyet gösterirdi. Cevabı ücretsiz en yüksel yetki verir sitesinde kalmasını sağlardı.   Sesli sohbet sektörü inanılmaz derecede düşüş yaşadı bu ücretsiz yetki  ve ucuz panel kurulumu nedeniyle ama bizler yılmadık sektörü toparlama peşindeyiz hedeflerimiz daha yeni başlamış olsa bile, biz bunu çözümünü sağlamak peşindeyiz.

Makale Yazarı:  Arif