Sesli

Tarih 10th Mart 2015 Yazar Gamze Sayman YazdI 0 Yorum Kategori: Hakkımızda Makaleler

voice sohbet iletisim

Sesli iletişim kurmanıza yarayan sesli site adresi burada sesli ve kameralı sohbet, imkanı sağlayan harika bir eğlence sitesidir. Sizleri en iyi şekilde karşılamak amaçlı kurulmuştur. Hedefleri gün geçtikce kısalan ve her yerde dikkat çeken sesli sohbet adresi olacaktır.

Sesli zero, süper çıkışlar devam ediyor

Tarih 21st Ekim 2014 Yazar Gamze Sayman YazdI 0 Yorum Kategori: Haber, Hakkımızda Makaleler

Sesli zero, sesli ve görüntülü sohbet sağlayan arkadaş adresi, şimdi daha genişleyen çevresi ile büyüme yolunda sizinle el, elle olmaktan mutluluk duyuyor. Site 97 ve 100 arası kişi sayısına ulaşıp rakiplerinin gözünü korkutmaya devam etmektedir. Hedef 2015’te daha iyi bi yere gelmek diyen Arif şimdiden kendini tanıtmaya başladı.

Sesli site

Tarih 7th Ekim 2014 Yazar Gamze Sayman YazdI 0 Yorum Kategori: Hakkımızda Makaleler

Burası seviyeli bir sesli site sosyal paylaşımlı bir yerdir. Sesli sitelerin arasında yer almak başarını sizlere bu imkanı sunmakla gösteriyor. Şimdi sesli bir siteye girdiğinizde burdaki keyifi hiç bir sitede alamıyacağınız’dan eminim sizleri bizim sesli ortamımıza bekliyorum.

2015’de en iyi başarıyı sağlıyacağız siz değerli misafirlerimiz sayesinde biz büyüyecek, kaliteleşcek bir sesli site olma yoluna adım attık. Yıllarca en iyi başarılar ve en iyi çıkaşlar yapan, Arif BK sesli sitelerin çalışmalarınada girmiş bulunuyor. Şimdi en güzel sohbetin ve adresin yeri bura olacağınada eminim giriş için üstüne basa basa değiğim noktadan giriş yapa bilirsiniz yan taraftaki giriş resminden saygılar.