Odalar Archives - Voice Pop Voice Pop

Sesli Sohbet Full

Tarih 2nd Nisan 2015 Yazar Gamze Sayman YazdI 0 Yorum Kategori: Haber, Hakkımızda Makaleler, Teknoloji

sohbet siteleri

Sesli sohbet odaları full sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Sesli sohbet odalarımız çok yakında tekrar aktif olur odalarımız full dolacaktır. Sesli sohbet siteleri arasında hedefine, yavaş yavaş ilerleyen adresimiz çok yakında en iyi yerde olacaktır.

Harika ve keyifli sohbet ile en iyi imkanları sağlayacak sitemiz sizlerin’de katılımı ile odalarımı full dolacaktır.

Bizi her yerde göreceksiniz hedefimiz dikkat çekmek şuanda sıkı çalışmalara devam ederek. Giriş için yan tarafta bulunan giriş resmine tıklamanız yeterli olacaktır giriş için.

Yepyeni odalar açılıyor çok yakında

Tarih 11th Ekim 2014 Yazar Gamze Sayman YazdI 0 Yorum Kategori: Haber, Hakkımızda Makaleler, Teknoloji

Kişi sayısımız artıkca oda sayımızıda artırcaz şuanda yavaş yavaş büyüme çabasında olan voie-sohbet.com online sayısıı 60 küsüre yükseltti kısa sürede ve amaç 2015 te daha iyi bir online sayısı yakalamakla beraber en iyi yerlerde olmaktır. Siz değerli misafirlerimiz sayesinde bu amaçımıza ulaşaçağız.

Arif BK sesli sohbet odasında eğlence

Tarih 2nd Ekim 2014 Yazar Gamze Sayman YazdI 0 Yorum Kategori: Hakkımızda Makaleler

Sesli ve kameralı sohbetin keyfi Arif BK odasında sürüyor sesli sohbet odalarına birde Arif BK odası eklendi. 15 Odala başlayıp dahada çoğalacak olan odalarımız çok yakında yep yeni gelişmeler ile burda paylaşacağım makalelerin arasında olacaktır. Bizi takip etmeye devam etmeniz, dileğile voice-sohbet.com, ailesi sizlerin mubarek kurban bayramını en içten dileklerile iyi geçmesini diler.